Künye

MEDYA GRUP BAŞKANI
Celal TOPRAK
ekonomi@celaltoprak.org

GENEL KOORDİNATÖR
Uğur AKDEMİR
ugur.akdemir@gazeteekonomi.com

DİJİTAL HİZMETLER MEDYA PLATFORMU 
Mehmet GÖZCÜ
mgozcu@yapder.org

EDİTÖRLER
Hediye BOZTEMUR
hediyeboztemur34@hotmail.com
Başak BERBER
basak.berber@gazeteekonomi.com
aysegul.yildiz@gazeteekonomi.com

GECE EKİBİ
Gökhan KAHRAMAN
gokhan.kahraman@gazeteekonomi.com


YAZARLARIMIZ
Ahmet Coşkunaydın - ahmetc@gazeteekonomi.com
Ayşen Laçinel - aysenl@gazeteekonomi.com
Celal Toprak - celal.toprak@gazeteekonomi.com
Cemil Ciğerim - cemilc@gazeteekonomi.com
Dilek Helena Uzer - dileku@gazeteekonomi.com
Erkan Zing - erkan.zing@gazeteekonomi.com
Esfender Korkmaz - esfenderk@gazeteekonomi.com
Esra Alkan - esraa@gazeteekonomi.com
Esra Eren - esra.eren@gazeteekonomi.com
Ferhan Kaptan - ferhank@gazeteekonomi.com
Gönül Yıldırım - gonuly@gazeteekonomi.com
Hayrettin Kağnıcı - hayrettink@gazeteekonomi.com
Kazım Çiloğlu - kazimc@gazeteekonomi.com
Kenan Yıldırım - kenany@gazeteekonomi.com
Levent Karadağ - leventk@gazeteekonomi.com
Murat Gülderen - muratg@gazeteekonomi.com
Recep Erçin - recepe@gazeteekonomi.com
Seher Müşfike Aybek - sehera@gazeteekonomi.com
Serpin Alparslan - serpina@gazeteekonomi.com
Sibel Baysal - sibelb@gazeteekonomi.com
Yaprak Yapsan - yaprak@gazeteekonomi.com
Yılmaz Parlar - yilmazp@gazeteekonomi.com
Yiğitcan Yıldız - yigitcany@gazeteekonomi.com

HUKUK DANIŞMANLIĞI
Av. Cemal TOPRAK
av.cemaltoprak@gazeteekonomi.com

TEKNİK ALTYAPI
GazeteEkonomi Sadece Hosting - Datacenter Hizmetlerini kullanmaktadır
GazeteEkonomi'de TE Bilişim Haber Yazılım Sistemleri kullanılmaktadır
GazeteEkonomi Anadolu Ajans - AA üyesidir.


Mobil Applikasyonlarımız için Google Play ve Apple App Store linklerini kullanablirsiniz.
 

REKLAM REZERVASYON
reklam@gazeteekonomi.com
 
BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri
aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@gazeteekonomi.com


ADRES
Posta Adresi:
Perpa Ticaret Merkezi
A Blok Kat 13 NO 2208
Şişli 34384 /İstanbul
Telefon: 0532 621 84 81
Email: info@gazeteekonomi.com


DİJİTAL HİZMETLER MEDYA PLATFORMU
LTD. ŞTİ.

H.rifatpaşa Mah. Yüzer Havuz Sok.
Perpa NO-1A
Perpa Ticaret Merkezi A Blok 
Kat 9 NO 1227
Şişli - İstanbul
Şişli V.D : 053 050 3847

YAPDER
Yeni Arayışlar Girişimi Platformu Derneği
Dernek Sayı: 34-189 090
Beşiktaş Vergi Dairesi: 948 044 47 75


Gazete Ekonomi tarafsız yayıncılık ilkesi ile hizmet vermektedir.
Etik kurallara uyar ve yayıncılıkta uluslararası standartları uygular.

YASAL BİLDİRİMLER İÇİN
Gazete Ekonomi (www.gazeteekonomi.com) yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur. Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@gazeteekonomi.com üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

banner5